Thermo Fisher Scientific
3.5 out of 5 stars.
Get weekly updates, new jobs, and reviews

Thermo Fisher Scientific Careers and Employment

About the company

 • CEO
  Marc Casper
  73%
  approve of Marc Casper's performance
 • Founded
  1902
 • Company size
  more than 10,000
 • Revenue
  more than $10B (USD)
 • Industry
  Pharmaceutical & Biotechnology
 • Link
  Thermo Fisher Scientific website
Learn more

Jobs

We were not able to detect your location. You can browse through all 350 jobs Thermo Fisher Scientific has to offer

Browse jobs by category

Software Development

140 jobs

Rating overview

Rating is calculated based on 3,745 reviews and is evolving.

4.1920183.8720193.6120204.0020215.002022

Reviews

Software Engineer in Bengaluru, Karnataka
on October 26, 2021
Good work life balance
It's a good environment for a fresher to know about the corporate world. Enough time to learn and experience new technology . Not enough employee benefits
Sales operations Analyst II in Bengaluru, Karnataka
on March 18, 2022
Productive and Fun place
First and foremost, Its a great place to work for Women. Many trainings are provided here to improve our skill sets.Both Men and Women are treated equally with unbiased culture.Management is very supportive.Ethics plays a important role in Thermo Fisher.
Sekce výzkum a vývoj in Dotyční asi poznají :)
on June 7, 2021
Peníze pěkně, pracovní atmosféra a motivace hrozná
Korporát. Spousta otravných školení - testů na pc, která musíte absolvovat. Ale opravdu spousta. Třeba i 20 ročně.Po roce mě naprosto otrávila firemní atmosféra. Zaměstnanci si pořád na něco stěžují, že mají málo peněz (70.000 hrubého měsíčně mi nepřijde jako málo, opravdu ne). Naopak tam, kdy by měl zaměstnanec dostat více peněz, třeba když vymyslí novou technickou vymoženost k mikroskopu, která firmě vydělá miliony, tak dostane jen tašku s kalendářem, propiskou a bločkem a potřese si s ním ruku šéf před celou firmou, což by prý měla být ta odměna. Takže motivace něco dělat navíc absolutně 0. Nikdo neví, jak může být povýšen a většina ani po letech není a je na stejném postu.Kolektiv je plný chytrých lidí, bohužel však ne všichni chtějí pomoci nováčkům. Některých vyloženě otravují dotazy, jelikož se potřebují soustředit na svou práci, ale když přijde dotyčného kamarád, nebo nějaká slečna, tak najednou to problém není a práci se najednou věnovat nepotřebuje. Takže žádné lidi s dobrým srdcem, že by vám někdo pomáhal, nebo vás dokonce vedl za ručičku, tak tady nečekejte. Pár výjimek se najde, ale to byste museli mít sakra štěstí, abyste jste byli zrovna s nimi v týmu. Nikdy jsem si nikoho nebral do pusy a nepomlouval jsem za zády, to samé se nedá říct o ostatních. Občas se člověk smutně dozvěděl, co kdo o něm komu říkal, či zrovna slyšel pomluvy na někoho jiného. Výhodou je firemní kantýna. Vaří tu skvěle. Je to trošku dražší, ale s tím platem je to v pohodě. Opět vás otráví zaměstnanci, kteří si na kantýnu v jednom kuse stěžují a nazývají ji dokonce prasečákem.Během týdne je několik pracovních schůzek. Vše by bylo fajn, kdyby tam občas nepřišel firemní veterán s egem až do nebes, avšak s klapkami na uších a neřval tam po lidech během schůzky jen proto, že nechápe souvislosti ale už si myslí, že jsou dotyční neschopní (pozor, nejedná se o mě, ale vyloženě o všechny v týmu, kteří si tyto excesy užili). Můj přímý šéf celkem v pohodě. Hodně tolerantní a dá se říci, že i hodný, avšak nedokázal se příliš vcítit a nedokázal si uvědomovat má slova, kterýma jsem se snažil poukázat na to, že ten kolektiv je sakra problém. Po roce jsem odešel s pocitem vyhoření. Práce, která mě zpočátku bavila, se mi postupně naprosto znechutila. Dělal jsem ve vývoji, nikoliv ve výrobě, což je dle mého zajímavější práce (než výroba). Existují 3 pilíře, které musíte mít, abyste byli s prací spokojení. Peníze, kolektiv a pracovní uspokojení (naplňuje vás to co děláte). Dobrý kolektiv bohužel chyběl a díky tomu se sesypal i ten 3. pilíř - pracovní uspokojení.Peníze nejsou všechno. Zkušenost je to zajímavá, ale pozor! Kolektiv dělá hodně! Vše je tam tak nějak umělé a nucené. Never more.
Area Sales Manager - Clinical Diagnostic Division in Mumbai, Maharashtra
on September 18, 2020
Stressful in few divisions
HR role is missing. Top management does not want to listen the inputs from the front line persons. They dream that whatever they are taking decision is always correct.
Business Analyst SAP SD in Bengaluru, Karnataka
on August 8, 2020
Overall good company to work
Good company to work... Lot of exposure on new business process... Team should be good. Since it's into health sector so doing good and there is job security in such tough situation.

What would you say about your employer?

Help fellow job seekers by sharing your unique experience.

Questions and answers

People have asked 13 questions about working at Thermo Fisher Scientific. See the answers, explore popular topics and discover unique insights from Thermo Fisher Scientific employees.

See questions about:

 • Working Culture
 • Interviews
 • Working Environment
 • Working Hours
 • Benefits
 • Dress Code
 • Hiring Process

Interview insights

Insights from 44 Indeed users who have interviewed with Thermo Fisher Scientific within the last 5 years.

Favorable experience
Interview is average
Process takes about two weeks

Interview Questions

Why do you want to join us. Why do we have to hire you.

Shared on March 31, 2020

Process specific

Shared on January 2, 2019

Common questions about Thermo Fisher Scientific

Thermo Fisher Scientific locations

People also viewed

 • Companies
 • Thermo Fisher Scientific